ما و شروین خان

١- هفته پیش از وسط یک شهر ساحلی به نام گلوستون رد می شدیم که به قبرستان شهر رسیدیم ... پشت چراغ قرمز بودیم و من همین جوری سرمو تکون دادم و گفتم جالبه ..خیلی جالبه....( به نظرم قبرهای تو در تو و خیلی قدیمی شهر جالب اومد) شروین که پشت سرم نشسته بود و اصلا مسیر نگاه منو نمی دید از توی صندلیش گفت: مامان نیگار اصلا هم جالب نیست ...آدمها وقتی دایو* می کنن  بریشون** می کنند زیر خاک برای همین اصلا هم جالب نیست!!!! هاج و واج مونده بودم ازش پرسیدم از کجا می دونی؟ گفت: توی اسپانج باب دوست پاتریک دایو کرده بود بریش کردن زیر خاک و همه هم ناراحت بودن!!!!!! اصلا هم جالب نیست خیلی هم سده***!!

٢-دیروز توی مال شروین بهانه خریدن یک هلی کوپتر را می گرفت. وقتی که دید گریه و زاریش به جایی نمی رسه به من گفت: I am really disappointed at dadakaveh   گفم چرا مامان جون؟ گفت : چون به حرف من گوش نمی کنه! بعد هم که اومدیم تو ماشین و یکمی آرومتر شد گفت: دد کاوه من دیگه از دستت عصبانی نیستم !!!!!

٣- توی کفاشی مشغول امتحان کردن کفشهای مختلف بودم...شروین گفت : مامان نیگار نمی شه این کفشها را بخری ! گفتم : چچچچچرررا؟؟؟؟؟ گفت:because dadakaveh said so

۴- امروز شروین می گه مامان نیگار من دیگه نیمی خوام تو تگزاس لیو ****کنم میخوام با تو و دد کاوه بریم کالیفرنیا لیو کنیم پلیییییز بریم کالیفرنیا!!!!!!! تو دلم گفتم منهم همینطور !!!

* دایو: فکر می کنم منظورش Die یا همون مردن بوده!

** بریشون می کنند: Barrie یا همون خاکشون می کنند یا دفنشون می کنند!!!!

*** سده: sad یا همون غمگینه!!!!

**** لیو: live یا همون زندگی کردن!

 

/ 3 نظر / 2 بازدید
تی تی

واي يه بچه اي كه دو زبانه داره رشد ميكنه چقدر با مزه حرف ميزنه..خيلي حال كردم[ماچ]

فاطمه

خوب جیگر این عشقمو ... حالا هی دلبری کن واسه ما نگار خوب نمیگی ادم با این احساسات قلمبه شده که هی میخواد از رگش بزنه بیرون چه کنه؟ تو خوبی راستی خانوم جان؟[ماچ]

بلفي

[ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ][ماچ] ای قربون این شروین خان!!![نیشخند]