اون هم می شه....

یک بنده خدایی یک فندک اختراع می کنه ...برای به ثبت رسوندنش در یک جلسه طریقه درست کردنش را توضیح می ده... که بله" یک پیت حلبی را پر نفت می کنیم یک فیتیله توش می گذاریم و با یک کبریت فیتیله را روشن می کنیم و با فیتیله روشن سیگارمون را آتیش می زنیم." یک نفر از تو جمعیت سوال می کنه که نمی شه با همون کبریتی که فیتیله را روشن می کنیم سیگارمون را هم روشن کنیم؟  همشهری مخترع ما یکمی چونه اش را می خارونه و می گه : اون هم می شه!!!!!!

این جوک را بابا همیشه برای من تعریف می کرد وقتی یک کار بی فایده می خواستم انجام بدم....

امروز بحث سر فرودگاه بردن فی فی بود و بابای جیگر طلا هم که تازگیها خدای تعارف شده و اصلا هم به تواناییها و ناتواناییهاش واقف نیست  می گه: شما زحمت نکشید من با تاکسی فی فی را می برم فرودگاه بعد با تاکسی برمی گردم خودم خونه!!!!!! حالا شما مجسم کنید که بابا با عصا و واکر و ویلچر چه جوری می خواد فی فی را ببره فرودگاه و  تنها برگرده خدا داند..... می گم خوب بابا جون اگر قرار با تاکسی رفتن ف جون است شما دیگه چرا تا فرودگاه برید و برگردید خوب خودشون هم تنهایی می تونند بروند تا فرودگاه... بابا یکمی فکر می کنه و می گه : اون هم می شه!!!!!!

/ 5 نظر / 3 بازدید
دخترمستقل

آخی... خوب پدرتون دوست داشته کمکی بکنه لابد ... [لبخند]

لیلا

ای جیگرشو.

shadi

Nazi. . .mehmun navazee iraneeye deeghe

maahoor

سلام، من با اینکه مامانم هنوز خیلی‌ پیر نشده همین احساس را دارم. یعنی‌ این همون مامان با سیاست تیز هوش دیگه نیست انگار! نمی‌دونم چرا! غصه‌ام می‌شه بعضی‌ وقتا، فکر می‌کنم غصه دوری من داغونش کرده.

40تیکه

این جوک یه ورژن دیگه هم داره. میگن یه دکتر داروساز داروی سوسک کش اختراع میکنه و روی در داروخونه اش میزنه داروی سوسک رسید. یه خانومی میاد ازش بخره و اونم شروع میکنه به توضیح دادن که اول سوسک را با یک دمپایی بیهوش میکنید بعد از این دارو سه قطره می ریزید تو چشم چپ سه تا هم تو راست و روزی سه دفعه تکرار می کنید و بعد از سه روز سوسک نابینا میشه و سه روز بعدترش از گرسنگی میمیره! زنه هم که کف کرده بود از این همه نبوع میگه ببخشید نمی شه با همون دمپایی زد کشتش؟ دکتره یه کم فک میکنه میگه اونم میشه!