ای خدا

                                               ای خدا

امروز عروسی یکی از بهترین دوستامون بود و ما نبودیم......ریدم به این غربت و تنهایی... تو پیام تبریک ادم نباید حرف ان و گه بزنه ولی اگر حالت گهی باشه چی؟؟؟؟؟؟؟ من که امروز داغون بودم ..حال جناب اجر را از خودش بپرسید....با صد من عسل نمیشه خوردش!!!!! ارشیا جون و نازنین نازنین امیدوارم همیشه خوشبخت باشید....ما با شادی شما از راه دور خوشیم هر چند دلتنگی نمیگذاره!!!!!!! به امید دیدار از نزدیک!!!!!

/ 5 نظر / 2 بازدید
reza

weblog zibai dari movafagh bashid lezat bordam

كاميار

سبکی جون.من هم که اينجا بودم حالم دست کمی از شماها نداره.چون درست در همون وقتها ؛آجر بزرگ از فرنگستان اومد و من بايد ميرفتم فرودگاه دنبالش.خلاصه فقط نيم ساعت اول و آخرش بودم..نه رقصيدم نه شام خوردم و نه کيک.۲۰۰۰۰ تومان هم جريمه شدم جلوی فرودگاه.اينش ديگه خيلی با حال بود!اگر آخر شب ۵ دقیقه هم دیرتر میرسیدم به مهمونی؛ باید تنها برمیگشتم!!!..ولی جای هر ۳ تاتون خالی بود خيلی.

مارمول

از وقتی اين يارو اون کاره شده که ميدونی، ناجور خودش رو ميگيره! در نتيجه کلا عرض کنم که چيز مهمی را از دست ندادين!!! همچی خود گنده مرد بينيش گل کرده که اوه

میمون بی مغز

من اینقدر رقصیدم که هنوز از رختخواب بلند نشدم. خصوصاً اون Samba and Jive که روی ای ایران رقصیدم بد جور گلوتئوس ماکسیموسم رو منقبض کرده. جای آجر خالی که یه سوزن بهش بزنه!

kargadan

سلام ببخش که دير اينجا رو ديدم دامادی همراه با آتل دست بود و سه هفته خانه نشينی. اينجا هم ما در غربتيم و فقط فارسی حرف می زنيم ولی کامنت رفقا با حال بود رفيق امين هم که الان آلمانه و نصایح علی رو امتحان میکنه. مارمول جان يه بار اگه تونستی فيلم قرمز (البته نه ماله جيرانی !!) رو ببين به دردjudgment های زيبات می خوره. چقدر خوبه که ... آجر جان ما فکر ميکرديم ميمون خدایbreakdance اما رقص سالساش نمی دونی بعد از ۱۲ شب چقدر زيباست !! پوز اون چرخای لاجی رو زده . دلم براتون خيلی تنگ شده. بوس