در راه جدایی از می می قسمت اول

برای ثبت در تاریخ:  لی لی خانوم اخیرا عملش خیلی سنگین شده بود و مصرف روزانه می می را به هر نیم ساعت تا ۴۵ دقیقه یکبار افزایش داده بودند!!! پریشب که جمعه باشه دیگه خلم کرده بود ٧-٨ بار بیدار شد البته همیشه اینطوری نیست ولی دیگه جمعه شب اوجش بود. شنبه صبح ٣٠ جون تا ساعت یک بعد از ظهر ٣ بار دیگه خورد و جون منو به لبم رسوند و با خودم گفتم اون لحظه موعود رسید. حدودا ۵ ماهی می شد که صبر زرد را داشتم و امروز و فردا می کردم و دقیقا در سن  ۱۹ماه و یک هفتگی تصمیم به اینکار کردم!!! یکمی از ماجرا را در آب جوش حل کردم و مالیدم به عضو های شریف.. حاج خانوم طبق معمول نیم ساعت بعدش بهانه اشو گرفت .. خورد دید تلخه... گفت اه اه بعد هم یکمی نازش کرد و گفت هه!! یعنی بپوشونش . بعد من رفتم ورزش. ساعت ۴:٣٠ وقتی می خواست بخوابه از ناچاری همون سینه تلخ را فقط چند دقیقه خورد و خوابید. تا شب چند بار ماجرا تکرار شد به این صورت که اه اه می کرد و نازش می کرد و تو چشماش می کرد و لپش را می گذاشت روشو و بوسش می کرد و بای بای می کرد باهاش و می گفت هه!!! قبل خواب طفل معصوم کلافه بود تا ٢:٣٠ صبح ماجرا داشتیم.. دیگه اینقدر راه بردمش و قصه گفتم تا خوابید. ساعت ۶:٣٠ بیدار شد ولی دیگه نمی خواست ... گفت بریم پایین ... یکمی تو خونه گشت زد... بالاخره از ناچاری چند دقیقه خورد و دوباره الان که ٧ صبح باشه خوابید. اینکه چند دقیقه می خوره بد هم نیست چون من داشتم یک جورهایی تب می کردم.. الان بهترم. باز بیدار شه تلخش می کنم تا تو طول روز نخوره.  با ما باشید.. من برم بخوابم.

/ 7 نظر / 36 بازدید
مهرسا مستقل

عزییییییییییزم، طفلکی خودشم همدردی میکنه با خودش!! [ماچ][خنده]

یک دسته گل بنفشه

آخی عزیزم.چقدر دلم سوخت براش وقتی نازش می کرده و لپشو می گذاشته روش....خب مامانش شما که هفده ماه صبر کردی هفت ماه دیگه هم صبر می کردی.میدونم خیلی سخته.راست میگی این آخراش که میشه بیشتر بهش وابسته میشن.منم دو سالش که شد رژ قرمز مالیدم اومد بخوره دید قرمزه دیگه نیومد و تموم....اما آدم انگار هم دلش می سوزه هم خسته شده می خواد تمومش کنه..یه حس دوگانه ایه اصلن.حالا ایشالا که لی لی خانوم ما اذیت نشه و ایضن مامانش.

رویا

دستت درد نکنه که می‌نویسی. من ماه دیکه می‌خوام از شیر بگیرمش. این صبر زرد چیه؟ از ایران اورده بودی؟ راستی در مورد شب، نمی‌دونم البته بستگی به کار کاوه داره ولی منم دیگه از شیر خوردن شب‌های سپهر کلافه شده بودم مسوولیت شب رو دادم به علیرضا. جالبه که سپهر علیرضا رو که می‌دید می‌فهمید از شیر خبری نیست و حتی بهانه‌اش رو هم نمی‌گرفت. الان دیگه مدت‌هاست شب شیر نمی‌خوره.ولی امان از روز. یه دو دقیقه بازی می‌کنه یادش می‌آد بدو بدو میاد که شیر شیر.

40tike

ye doone az in aroosakaye narmooli barash begir moghe khab bede dastesh ke jaye aazaye sharife sar kar ro por kone :)

ادویه

الهی بگردم . . امیدوارم راحت باهاش کنار بیاد و زیاد اذیت نشه [ماچ]

Mana

yadeh ketab Room oftadam.. nemidonam khondish ya na.. amma vaghti ke Jack mikhad ba be gholeh khodesh SOME ke hamon mimi mamanesheh khodafezi koneh dagigan hamintorieh... albateh Jack 5 salesheh va digeh az room omadand biroon keh mamaneh tasmim migireh ke digeh behesh SOME n nadeh... ketab ro agar nakhondi hatman bekhon.. You'll gonna lobe it...

سمیرا از تهران

سلام خانمی خسته نباشید واقعا.نگارجان بی زحمت عکس دخترگلت رو هم بزار ماببینیم.