یکشنبه گه مرغی

دیشب طبق معمول این ١٢ شب بنده هر دو ساعت یک دفعه در خدمت یک حجم نیم متری بودم.... صبح ساعت ١٠ و نیم محموله را تحویل باباش دادم تا ساعت ١٢ و نیم خوابیدم.. کسل و بد اخلاق با کمر درد که از دستاوردهای اپیدورال است اومدم پائین... تا مسکن و صبحانه بخورم و لی لی معروف به بچه اژدها را شیر بدم و شروین را سر و سامان بدم ساعت شده بود ٢ بعد از ظهر... گفتیم بریم بیرون هم درخت کریسمس بخریم هم غذا بخوریم که شروین گفت حالش خوب نیست و تن وبدن درد داره و تحت هیچ شرایطی بیرون نخواهد اومد.. کانال abc family هم ماراتون فیلمهای هری پاتر را داشت و شروین هم حسابی در گیر جام آتش بود!!!!!!!! خلاصه کاوه رفت غذا و شربت استامینوفن برای شروین گرفت و وقتی ساعت ۵ همه روبراه برای بیرون رفتن شدیم آنچنان بارونی گرفت که اون سرش ناپیدا بود!!!.... برنامه بیرون رفتن به کلی کنسل شد... لی لی هم تقریبا از ١٢ ظهر تا ٩ شب نخوابید و شیر خورد و جیش کرد و کاکا کرد و بد اخلاقی کرد و غر زد تا بالاخره ساعت ٩ شب بیهوش شد ... شروین هم که به مدد استامینوفن یک چند ساعتی خوب بود دوباره الان مریض شد و به مدل مرحوم مصدق زیر پتو داره هری پاتر محفل ققنوس را می بینه... احتمالا با این حالش فردا مدرسه نخواهد رفت....بیرون هم هنوز داره بارون میاد... کاوه هم هنوز بد اخلاق است ..آهان نگفته بودم خدمتتون توی این هاگیر واگیر جناب مستطاب کاوه خان معروف به سایه سر هم جنها گرفته بودنش و اخلاقشون به قول آناهیتا عسل و مربا بود؟؟؟؟؟

این بود انشا بنده در مورد یکشنبه خود را چگونه گذراندید....

/ 9 نظر / 17 بازدید
پردیس

آخییییی توری نیست. گاهی وقتا حال آدم گرفته می شه دیگه... حالا که دیگه باید با 4 نفر هماهنگ بشه هر حرکتی. حالا نی نی به کی رفته؟ عکس ازش می ذاری؟

صحرا

وای لی لی کی به دنیا اومد ؟ چرا من نفهمیدم؟ مبارک باشه . مبارک باشه . یه بار عکسشو بذار ببینیم . وای خوش به حالت دختر دار شدی [گریه]

خورشید

تولد دخترت مبارک باشه .تا اونجایی که من می دونم همیشه اومدن یه بچه هونقدر که شیرینه پر دردسره ولی خب شیرینه از این روزهای خیلی قرو قاطی ثل یکشنبه شما زیاد تو زندگی نم پیش میاد . کاریش هم نمیشه کرد فقط باید صبر کرد تا تموم بشه[گل]

آیدا

حالا حالاها کار داری.اما به قول خودت این دفعه میدونی که میگذره.

یک دسته گل بنفشه

نوزاد کوچکی که مدام مراقبت و توجه می خواد و فرزند دیگری که هنوز آنقدر مستقل نشده که کارهایش را خودش کاملن انجام دهد،سخت است دیگر..اما خدا قوتی می دهد و انرژی مضاعفی که فراموش میکنی همه این روزهای سخت را... مراقب خودت باش مادر که اگر تو از پا بیافتی خانه و خانواده تعطیل می شود.

maahoor

اولا تولد لی لی خانومتون را هزار بار تبریک:) جیگر اژدهاشو:) دوم یکشنبه قبل ما هم کاکا مگسی بود ولی‌ به طرز دیگری؛))

نیش

امیدوارم این روزها رو راحت بگذرونی...خیلی به فکرتم!

نگین

ghashang Minevisi...KOli....Mobarake!

pooneh

tabriik khanoom! modati bood nayomade boodam inja, be havasam andakhti bache biaram, :xx