اندر احوالات يک فروند دختر گل بابا....

باید حضور انورتان عرض کنم که همون جوری که قول داده بودم دیروز جن های محترم بالاخره ولم کردند و بنده به همه اطرافیانم لطف فرموده و لبخند زدم.....دستم درد نکنه!!!! با پدر مربوطه و بقیه اهالی منزل رفتیم کادو روز پدر خریدیم بعد هم رفتیم لب دریا بعد هم گم شدیم حسابی و کلی خندیدیم بعد هم رفتیم پیتزا خوردیم (غذای مورد علاقه بابا ) ساعت ۱۱:۳۰ هم برگشتیم خونه.....حالا راضی شدین؟؟؟ از من دختر با حال تر تو دنیا دیده بودید؟ که بعد از اون اخلاق گه مرغی عظیم یکهو اینجوری بشم قند و عسل؟؟؟؟ خداییش خیلی رو خودم کار کردم....

شروین خان هم صبح اول صبح زنگ زدند ایران و روز پدر را به ابوی مربوطه تبریک گفتند و از ایشان به مناسبت روز پدر یک ماشین آبی درخواست کردند که براشون از ایران بیارن..

۳ روز پیش یک سی دی که نمی دونستم چیه گذاشتم تو کامپیوتر و ناگهان صدای سایه سر ما بلند شد از توی کامپیوتر ( فیلم بچگی های شروین را روی سی دی آدیو ضبط کرده بودیم به اشتباه در نتیجه سی دی فقط صدا داشت و تصویر نداشت ) داشتم می گفتم توی سی دی سایه سر داشت با شروین که ۵-۶ ماهش بود حرف می زد و مثلا می گفت شروین جونم عزیزم... که یکهو شروین از اون سر اتاق پرید این سر اتاق و روشو کرد به مانیتور و گفت های دد کاوه... کوجایی یو؟؟؟ (تو کجایی؟) !!!!!!!!! یفتی اییان؟( رفتی ایران؟) بعد هم کلی با رو به مانیتور با صدای باباش حرف زد و آخرش هم که خسته شد روشو کرد به من و گفت : یو حرف با دد کاوه...(تو با دد کاوه حرف بزن) بعد هم با مانیتور خداحافظی کرد و رفت!!!!! جیگرمون برای خریتش کباب شد!!!!!!

همین دیگه.....

/ 2 نظر / 4 بازدید
رضا

سلام.هر وقت حالت بهتر شد يه سری به همسايه تان بزن شايد برات جالب باشه.