هفت تائیهاش

١- یعنی رسما جای سر و باس..نمون با هم عوض شده این روزها... مشغول جمع کردن خونه و فروختن خونه اینور و اجاره خونه اونور و استعفا از کارم و پیدا کردن کمپانی برای بردن وسایل و ماشین و سرگرم کردن شروین در خانه و در آخر به علت استرسهای اخیر خشت..ک کشی های وقت و بی وقت از همدیگر هستیم... اگر امری دارید در خدمتتون باشم؟؟؟؟؟

٢- می گن تو طبقه بندی بحران مرگ و مهاجرت و فروختن خونه و بچه دار شدن در درجه های اول است که به سلامتی و میمنت و مبارکی ما در سه ماه اخیر همه اشو داریم با هم تجربه می کنیم و ماشالله پوست کلفت هم هستیم ناجور... ( مهاجرت منظورم از ایالت تگزاس به کالیفرنیا است که دو ساعت باهم اختلاف ساعت دارند!!!)

٣- از احوالات آق شروین بخواهید بدک نیست و فقط روزها غرهای اساسیش راجع به حوصله ام سر رفت و بریم اینجا و بریم اونجاش به راهه... دیروز با باباش و عموش داشتند باربی کیو درست می کردند بعد باباش یا عموش بهش می گفتند که بیا یاد بگیر چه جوری کباب باد بزنی چون بزرگ شدی باید برای ما که اون موقع پیر شدیم کباب درست کنی... بعدش آق شروین برگشته گفته وقتی شما پیر شدین برمی گردین کانتری خودتون ایران و چون من باهاتون نمی آیم مجبور هم نیستم براتون کباب درست کنم پس الان هم مجبور نیستم  کباب باد زدن را یاد بگیرم!!!!!!

۴- این بند برای شادی عزیز است که پرسیده بود آیا دخترک داره بزرگ می شه ( شکمم نشون می ده یا نه؟) برای ثبت در تاریخ باید بگم که هنوز ٣ پاند از وزن قبل از حاملگی ام لاغرتر هستم ولی دخترک بزرگ شده و دیگه معلومه که حامله هستم!!!! هفته دیگر هم می رویم برای سونو گرافی... فردا ١٧ هفته ام تموم می شه می روم تو ١٨....اولین بار که سونو کردیم و دیدیمش ١١ هفته ام بود و خیلی کوچولو بود ولی همه چیش به غیر از اندام تناس..لی اش معلوم بود... حتی خمیازه هم می کشید.. سکسکه هم می کرد.... هفته دیگر مطمئنا همه چیز واضح تره...

۵- در راستای بند ۴ چون چند نفر پرسیده بودند که چه طور به این زودی جنسیت بچه را فهمیدیم باید خدمتتون عرض کنم که از راه سونو نبوده... اینجا یک آزمایشی تازه اومده که از طریق آزمایش خون مادر دی ان آ مادر را نگاه می کنند و اگر ژنy داشت پسره و اگر نداشت و همه اش ایکس بود دختره!!!!

۶- امشب شروین بهم می گه مامان نگار این دی وی دی را اگر بگذاری تو "جی پی اس" ماشین " می شونه ". می گم : می شونه؟ می گه : آره دیگه می بینیش...یکمی فکر می کنم و می فهمم می خواد بگه : " نشون می ده "!!!!

٧- شماره هفت این دفعه جام جهانی است.... که واقعا از ایران به خاطر اینکه نرفت و باعث خجالت و سر افکندگی یک ملت نشد ممنونم... و با خیال راحت و خاطری آسوده از دیدن بازیها لذت می برم...

/ 3 نظر / 2 بازدید
سیلوئت

به به پس دارید تشریف می برید کالیفرنیا... زیارت قبول خواهر! ولی چه تغییر بزرگ و خوبیه در آستانه ورود دخملک...

‫فسقلی

‫دلم برای هفت تا یهات تنگ شده بود. خوشحالم که بیشتر میبینمت :)