ماجرای سوزن

                                            ماجرای سوزن

 

خوب حالا باید بنویسم ولی نمی دونم از کجا شروع کنم.....تا حالا شده که تو خواب پاتون بگیره؟؟؟؟؟هر کی تجربه اش را داشته باشه می دونه چقدر دردناک است . از وسط خواب نازپا میشی لنگت را میگیری دستت و فریاد میزنی. همسرعزیزت یک متر از جاش می پره و سعی می کنه که کمکت کنه. بعد تو باید با یک دست پاتو فشار بدی  با دست دیگه همسرت را از پات دور کنی و شیش دونگ  حواست هم باید جمع باشه که همسرت نره دنبال سوزن بگرده که بزنه تو پات!!!!!

اولین بار که این اتفاق برای من افتاد ۱۵-۱۶ ساله بودم  و فکر کردم که مار زدتم.اولین کاری که کردم از رختخواب پریدم بیرون.لنگ به دست دنبال مار تو تختم میگشتم و جیغ میزدم که یکهو پدرم وارد صحنه شد و سنجاق قغلی را از لحافم باز کرد و سعی کرد لنگ منو از دستم در بیاره .من احمق خواب الود فکر میکردم میخواد سنجاقو بزنه تو چشم مار محترم!!!!!!همینجور حیغ میزدم که :بابا تو تخته!!!! تو تخته!!!.بابا هم هاج وواج سوزن به دست منو نگاه میکرد!!!

نمی دونم که این قضیه سوزن زدن یا نیشگون گرفتن تا چه اندازه صحت داره ولی درد پا را ولش کن اون حمله گازانبری که با یک سوزن پنج سانتی  بهت می شه یک چیز دیگه است!!!!فردا صبح که پا میشی اول یادت رفته چه اتفاقی افتاده یک قدم که راه میری تازه میفهمی داری می لنگی!!! حالا نمی دونی از درد عضله است یا کبودی محل نیشگون یا خونریزیه محل سوزن!!!!! برای همین حالا هم وقتی پام میگیره تمام هم و غمم اینه که کسی طرف پام برای کمک نیاد!!!!!!

 

/ 18 نظر / 2 بازدید
نمایش نظرات قبلی
pargolak

مارمول شوهر شماست؟!؟!؟!؟!؟!

sabok vazn

نه پرگلک جون...مارمول جون دوست عزيز ماست.

haste

من بيشتر از اينکه نگران پای تو باشم نگران مغز بعضی از اين کامنت گذاراتم با اين پيشنهاداشون

sabok vazn

ارشی جون تبريک!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

امیرطلا

من معمولاْ از تبر استفاده می‌کنم!! جواب می‌ده!!! (راستی وزن نو مبارک!!!:)

ali

اين مشکل معمولن مال آدمهای سنگين وزنه تو چرا اينطوری شدی نميدونم

sabok vazn

نه علی جون تو هم اگه ۹ ماه حامله بودی بهت می گفتم کجات می گرفت!!!!!!!!!!!

غريبه

واقعاً براتون متاسفم، من مسئله‌اي رو كه خودم بارها تجربه كردم و از اين روش استفاده كردمو جواب گرفتمو براتون نوشتم، سبك وزن هم كه هيچ جوابي به من نداد، لااقل يه چيزي به اين دوستان مودبتون بفرماييد.

sabok vazn

غريبه جون از اون روزی که شما روش خودتون را نوشتيد هنوز پام نگرفته شما لطفا ناراحت نشيد!!!!

هيولا

من كه به صورت پريودي، هر دو ماه يه بار، رگ پام ميگيره نافرم. ولي زودي بعد از چند دقيقه خوب ميشه، يه كم نازش ميكنم خونِ جريان پيدا ميكنه! براي همين از حمله گازانبري و اين حرفا خبري نيست. توصيه من به شما اينه كه سعي كن كمتر پات بگيره. تو اونو بگير! ||.:~*~:.