هفت تاییهاش..

۱- راجع به پروسه از شیر گرفتن خدمتتون عرض کنم قبل از خواب هنوز به راهه و صبر زردم هم تموم شده و حتی نمی تونم دیگه تلخش کنم!!! ولی یک قانون هست که جایی به غیر از تخت اونهم قبل از خواب به هیچ وجه از می می خبری نیست!

۲- از تمام عزیزانی که به اینجانب جهت درست کردن فونت کامپیوتر کمک کردن کمال قدر دانی را داریم.

۳- شروین امسال رفته کلاس سوم و خیلی برنامه هاش روتین تر از پارسال است .. معلمش هم از پارسالی سخت گیرتر ولی بهتر است. توی یک باشگاه فوتبال هم بازی می کنه که تقریبا ما از پارسال درگیر این بودیم که بره این باشگاه...اولش تو امتحال ورودیش بعد از دو بار بازی قبول نشد ولی بعدا دوباره امتحان داد و قبول شد... خلاصه خیلی خوشحاله. هفته دو روز تمرین داره که هر تمرینش ۹۰ دقیقه است و الان هم مسابقه ها شروع شده با باشگاههای دیگه که هر شنبه و بعضی وقتها یکشنبه هم است. پوزیشنش دفاع است و چون سالهای قبل مید فیلد بازی می کرده یکمی دست و پاش بسته است ولی به گفته مربیش دفاع بسیار قوی و مهاجمی است. ماه پیش تو یک از بازیها وقتی داشت جلوی یک فوروارد را می گرفت با سر شیرجه رفت رو زمین و اصطلاحا هد کانکاشن گرفت به این ترتیب که از بازی خارجش کردن و تقریبا روی صندلی گوشه زمین از حال رفت و بعد هم که اومد خونه استفراغ و سر درد و کلی همه را نگران کرد... بعدش هم ۵ ساعت خوابید و وقتی بیدار شد خوب بود ولی چیزی از ماجرا خیلی یادش نمی آمد..به هر حال هر بار که می ره سر زمین کلی دلم شور می زنه ... 

۴- لی لی خانوم هم ۲۱ ماهش است و کلی پررو و بامزه است . یک چیزهایی می گه و کلا منظور خودشو خوب حالی می کنه... به شروین می گه شه شه. ماما و بابا و عمه و بی بی و عمو  و شیر و کاکا و می می و کوکی...را کامل می گه بقیه را اولشو می گه... به آره می گه :آیه. تقریبا هر چیزی که بهش بگی را مثل طوطی تکرار می کنه. به خاله می گه خا. به دایی می گه دا... پیشرفت حرف زدنش روزانه معلوم است هر روز بهتر از دیروز... خوابش افتضاحه طبق معمول و کم کم چرت بعد از ظهرش را هم یک در میون می زنه.

۵- فردا شب داریم می ریم کنسرت ابی و شادمهر جای هر کی که دوست داره باشه و نیست خالی.

۶- اینقدر خوابالود هستم  که فکرم دیگه کار نمی کنه... در ضمن تازه از خواب پاشدم... عجب روزی بشه امروز!!

۷- شماره هفت این بار: سلامتی...همین.

/ 6 نظر / 32 بازدید
shadi joon

[ماچ] aval?

مصی

چه قانون خوبی و چه خانومی که به این قانون احترام می گذاره.کلاس سومی شدنش و ایضن فوتبالیست حرفه ای شدنش مبارک.ایشالا همیشه تنش سالم باشه...اون لی لی خانوم بلای خوشمزه رو به جای من ببوسین...من ابی رو خیلی دوست دارم.شادمهر هم خوبه..خوش بگذره.جای ما رو هم خالی کن.راستی با لی لی میری؟ یا می گذاریش پیش ننی... این فریا منم خوابش هی داره کمتر و کمتر میشه.شیر خشک هم اصلن به هیچ وجه لب نمیزنه که لااقل شب یه کله بخوابه...همش این می می باید تو هنش باشه عینهو آدامس:)

آرنیکا

چقدر خوشحالم که بازم می نویسی

newsha

bah Bah..Class sevomi shodanesh mobarak!!!!!! consert ham khoshbegzaare

shabnam

joone delam ke dare kam kam tark mikone mimi ro ... yad e az shir gereftan e Hanna oftadam o inke cheghadr aziat shodam ... man halak e harf zadan e nesfe nimeye in fesgheliam ... beboosesh 100 ta ... Shervin joon ham movafagh bashe ham too kelas e sevom o ham too football ... Concert rafti jaye manam khali kon Negar joon ... Shad bashi ... Shabnam

راهی

دختر کجایی؟ دلمان نوشته های زیبایت را میخواهد...