تولدم مبارک....

به مناسبت میلاد با سعادت خودم که یکی دو روز دیگر است یک iPhone گرفتم!!!! بسی مشعوفیم و کلی داریم از شدت تکنولوژی می ترکیم...!!!! متاسفانه وبلاگها را باهاش نمی تونم بخونم چون فارسی را نمی خونه!!!!! ولی امروز صبح که بلند شدم ایمیل تبریک تولدم  از گلنوش جون و کامی جون ( جاری جون و برادر شوهر جون) را از iphone جون چک کردم!!!!! کلی می ذوقیم.... راستی امروز تولد نازنین جون ( خواهر شوهر عزیز و جیگرم هم هست) و دقیقا روز تولد خودم که ۲۵ دی است روز تولد پدر شوهر گرامی من هم هست!!!! ( فونت ب مثل بدر یا مثل بریسا تو این کامبیوتر در جریان کشیده شدن آل و اوضاع خراب شده بعدا از اون یکی کامبیوتر درستش می کنم) ...خلاصه داشتم می گفتم که از ۲۳ دی تا ۲۵ دی نعمت و رحمت بر کاوه تمام شده است (خواهر و همسر و بابا)!!!!

راجع به اینکه دو روز دیگر چند ساله خواهم شد در بین علما اختلاف نظر زیاد است ... ملت شهید پرور ایران خیلی دلشون می خواد بگوید که بنده قدم به ۳۶ سالگی دارم می گذارم و ۳۵ فوت می کنم و ۳۶ سوت می کنم و ۳۵ ام کامل شده و ۳۶ ام ناقص شده و از این چرندیات ولی در ممالک غربی به بنده می گویند که شما ۳۵ سالتون شد یا تولد ۳۵ سالگیتون مبارک.... منهم چون دلم نمی خواد که الکی یکسال سنم زیاد بشه همون حرف غربیها را قبول می کنم و تولد ۳۵ سالگیم را به خودم تبریک می گویم.... همون جوری که وقتی یک بچه ایی یکسالش می شود تولد یکسالگیش را تبریک می گویند نه تولد یک و فوت کرد رفت تو ۲ سالگی!!!! فکر می کنم به عقل سلیم همه برسه وقتی ۳۵ تا شمع و فوت کنی یعنی وارد ۳۶ سال زندگیت می شی چه اصراری به یادآوری هر روزه اش داره!!!!!!!!!!! لب کلام بنده امروز ۳۴ سال و ۳۶۳ روزم است و دو روز دیگر ۳۵ سالم می شه!!!!!!! هر کی هم با ۳۵ ساله شدن من مشکل داره کونشو بگذاره تو آب سرد!!!!!!!!!  اونهایی هم که ۳ ساله دارن می گن نگار ۵-۳۴ سالش است بالاخره به آرزوشون رسیدن و بنده دو روز دیگر به سنی که ۳ ساله خوانده می شوم وارد می شوم ( یا شاید هم خارج می شوم!!!!!!)

خیلی غر زدم به جون همه..... تولدم مبارک.... لطفا تا می تونید برام کامنت بگذارید تا بیشتر از اینکه هستم ذوق مرگ بشوم.... مشغول الذمه ( یا یک چیزی شبیه این) هستید که این صفحه را باز کنید و برام کامنت تبریک تولد نگذارید تا کامنتهام به ۳۵۰  ( ده برابر تعداد سالهای عمرم) این صفحه را آپ نمی کنم ...مگه من چی ام از زیتون و گیلاسی کمتره؟؟؟ ( می دونم ویزیتورام!!!!!) ولی بیایید این دفعه را رکورد بشکنیم!!!!!

مرسی که به وراجیهایم گوش دادید.... در آخر می خواستم یکبار دیگر تولدم را به خودم و وبلاگستان و وبلاگشهر و وبلاگ آباد و پرشین بلاگ و بزرگترهای فامیل تبریک بگویم!!!

پی نوشت: یک مسلمونی مارو پینگ کنه لطفا!!!

پی نوشت ۱: قول می دم که هرکی برام کامنت بگذاره منهم بیام تو وبلاگش (اگر داره) ازش تشکر کنم نه تو نظر خواهی خودم!!!!!!( یعنی تکلیف اونهایی که می گم آپم بدو بیا روشن شد بنده می دوم و می آیم!)

/ 384 نظر / 5 بازدید
نمایش نظرات قبلی
پونه

۳۵ سالگی خيلی خوش ميگذره؟!

پونه

اين صفحه همش به نام من بشه چطوری ميشه؟

فرناز

شاید دیر شده ولی تولدت مبارک

نعناپونه

به به دی ماهی هستی..تولدت مبارک

پونه

تولدت مبارک

پونه

عدد پست بعدت رئ درست کن ۳۸۱ صحيح ميباشد

sibgol

manam umadmake 382 omin comment ro bezaram ke baz record shekashte she:P tavalodet mobarak. ishalla 135 sale shi. :D

sibgol

zemnan fek konam pooneh too resundane arghame comment be 350 kheili talash karde:P manam az tarafe weblog khanha azash tashakor mikonam:P

sina

man dashtam search mikardam vase refigham ye commente khoob gir biaram tavalodesho tabrik begam... azin hachal haftaye maskhare manzoorame vali nemidoonam chera in yabande jooyande naboodo nashodo nakhahad shod ... kholase ke ba tamame bi hoselegi koli cherto perte bahal neveshtam be soorate mandaravordi ! cheghad hal kardam ba khodam ! belakhare kheyre saram khooneye ma hame honarmandan ! hala 2roste man 1ki tooshoon zirabi raftam modern shodam vali belakhare ye ghatre khoone honarmandi vase tabrike ye tavalod ke too ragam hast ! tavalodetam mobarak.. hoseleam nadaram azaval bekhoonam ghalat giri konam khodet 2rost bekhoon pls :D