سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

وراجی....

 

۱- هوای هیوستون خیلی عجیبه مخصوصا برای ما تازه واردها....یک روز آفتابیه ...یک روز ابری...روزی که آفتابیه از سرما می لرزی و سوز برف میاد ....فرداش ابری می شه و هوا دم میکنه و درجه حرارت می شه ۴۰ درجه سانتیگراد (باور کنید حتی تو آبان!!!!) .....یک شب با شمد و کولر میخوابی شب بعدش با پتوی پر و بخاری....هوا در عرض ۴۸ ساعت ۲۵ درجه بالا پائین می شه ....خیلی عجیبه....هر روز بلند میشم میگم دیگه سرد شد لباس تابستونیها را باید جمع کرد ...فرداش همه با شورت و تاپ تو خیابونن!!!!!

۲-یک کمدین آمریکایی تو تی وی میگفت انوشه انصاری رفت فضا که از اون بالا به همه گرسنگان دنیا بهتر مشرف باشه و بتونه در آن واحد به همشون بگه من پولم و اینجوری خرج می کنم چشم هر کی که نمی تونه ببینه درآد !!!!  البته ترجمش این میشد!!!!!!

۳- چون یک ایرانی آزاد هستم کپی رایت حالیم نمیشه برای همین زیتون خانم نره شکایت که چرا منهم مثل اون دارم شماره گزاری میکنم!!!!!

۴- خوب به سلامتی صدام هم به اعدام محکوم شد که به نظرم تخمی ترین رای ممکن بود...یعنی بدون هیچ زجری می کشنش...همین... خلاص.....

۵- کار پاتی ترین شدن بی بی ولنتاین با وجود جناب آجر در منزل (شنبه ها و یک شنبه ها) معلق اعلام میشود....ایشان اولین کاری که پس از جلوسشان در منزل انجام میدهند پوشاندن دایپر به پای بچه است.......

   + سبک وزن - ۱۱:۱٠ ‎ق.ظ ; یکشنبه ۱٤ آبان ۱۳۸٥