سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

هفت تاییهاش

١- بالاخره بعد از مدتها جرات کردم و می خوام هفت تایی بنویسم.... ولله قبلش هم خیلی دلمون می خواست بنویسیم ولی از ترس اینکه عزیزان بیایند و بگویند بقیه داستان چی شد ؟؟ بقیه داستان را نوشتیم ولی فقط ۵ تا کامنت گرفتیم .... یعنی برای پستهایی که بقیه داستان توش نبود بیشتر کامنت می گرفتیم!!!!!!!!!!!

٢- گوگل کروم را به شدت دوست داریم !!!!!! فقط یک مشکل باهاش دارم که امیدوارم با دستان توانای شما حل شود!!!! وقتی باهاش می آیم تو پرشین بلاگ و می خوام مطلب جدید بنویسم از راست به چپ است ....فونت فارسیه ولی کروسر سمت راسته و به هیچ وجه چپ نمی ره!!!!! انگار چپیها وبا دارن!!!!! بی معنی!!!!( مشهدیهاش می دونن من منظورم از بی معنی چیه!!!!! هر کی هم نفهمید بره از امام رضا بپرسه!)

٣- شروین هفته ایی دو روز فوتبال خودمان یا ساکر اینجایی ها را بازی می کنه !!! هفته پیش بچه ام از بس گل زد سر بازی از فوروارد کشیدنش بیرون کردنش تو دروازه تا بقیه هم گل بزنن.... وقتی رفت تو دروازه همه گلها را گرفت بازم هیچ کس نتونست گل بزنه!!!! بچه ام قهرمان زمینه.... فکر می کنم این شهر کوچیک لعنتی براش کمه.... امیدوارم تا دو سال آینده که رزیدنتی کاوه تمام می شه از اینجا بریم و شنیدم بکام تو آناهایم کالیفرنیا مدرسه فوتبال داره ....یعنی می شه یک روز شروین بره تو مدرسه بکام!!!!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟ من دلم می خواد شروین به جای دکتر مهندس شدن بره تو منچستر یونایتد یا رئال مادرید بازی کنه!!!!!! خیلی مادر احمقی هستم؟؟؟؟؟؟

۴- کار جدید بسیار کار باحال و پر مسئولیتی است .... از ٨ صبح تا ۵ بعد از ظهر مثل فرفره دارم دور خودم می چرخم و با صد نفر سر و کله می زنم!!!!!!!!! باید حتما حتما یک روز کاریمو براتون بنویسم تا بفهمید من چی می گم!!!!!!!

۵- تنکس گیوینگ مهمون دارم مفصل.... کریسمس شاید رفتیم با نادر و کمند و نیکای عشق من مسافرت و سال نو کامی جون و گلنوش جون اینجان ....هورااااااااااااا...... بعدش تولدمه ...بعد از اون تولد شروین بعد هم عید نوروز!!!!!!!! در ضمن دو هفته دیگه هم داریم می ریم کنسرت آرش و دی جی الیگیتور!!!!!!!!!!! زندگی شیرین می شود!!!

۶-در ضمن من شرمنده همه دوستانی هستم که به پست اسب حضرت عباس لینک داده بودند و من از ترس ...ونم برداشتمش!!!!!!!

٧-با اجازه از حضور انورتان مرخص می شم شروین را باید ببرم فوتبال...امروز مسابقه است!!!!!!!!!!!!

 

 

 

   + سبک وزن - ٩:٤٠ ‎ق.ظ ; شنبه ۱۸ آبان ۱۳۸٧