سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

خوابزدگی

١- چرا تو بعضی عکسهای قدیمی کله صاحب عکس از سه گوش دست راست عکس وارد کادر عکس می شه؟؟؟؟ اگرتاحالا دقت نکردید بروید و چند تا عکس پرتره باباهاتون یا ماماناتون یا بابابزرگ ها و مامان بزرگهاتون با موهای شی نیون کرده آپارتمانی را ببینید و بیایید جواب سوال منو بدید!

٢-گشنمه...تصمیم دارم شام نخورم...یک اسلایس پیتزا توی یخچال چشمک می زنه....

٣- اینقدر گشنمه که فکرم به تنها چیزی که می رسه اون پیتزای لعنتیه!!!!!

۴- مرده شورتو ببرن پیتزا جون!!!!!!!!!!!!!!!

۵-کنسرت داریوش دیشب تو اورنج کانتی بود و اون فینقیلی جیگری که آخر سر پریده رو صحنه و داریوشو بغل کرده برادرزاده ده ساله جیگر من نیکا بوده..... می دونم که جای من خیلی خیلی  خالی بوده ....

۶- وای وای وای پیتزای جیگر من کو؟؟؟  وای وای وای می رم از هوش!!! ای پیتزای هیز بد چشم خجالت نمی کشی چشمک می زنی مگه خودت خوار مادر نداری بی حیا؟؟؟ دارم کاوه را راضی می کنم بره بخوردش بی شرف را....

٧- دلم یک قالب جدید خوشگل و باحال می خواد....چقدر دلم چیز میز می خواد امروز!!!!

٨- صدای در یخچال میاد فکر می کنم کاوه داره می زندش به بدن خدا را شکر....

٩-شنیدید این آقای مایکل فلپس روزی ١٠٠٠٠ تا ١٢٠٠٠ کالری می سوزونه و می خوره؟؟؟؟ در مورد خوردنش بنده راه این عزیز ورزشکار را در پیش گرفته ام در مورد سوزاندنش هم روش جناب لاک پشت را در پیش گرفته ام!!!!!!

١٠- باور می کنید که پیتزاهه لامصب هنوز تو یخچاله؟؟؟؟؟؟

١١- الان شروین رو زمین خوابیده و یک کله داره غر و ناله می زنه و بهانه های علی گلابی می گیره!!!!

١٢- این امید خواننده عجب پشت موی ضایعی داره....

١٣- پیتزا هنوز تویخجاله ...شروین هنوز رو زمینه داره زر می زنه.... امید داره  تو تلویزیون یک آهنگ تخمی می خونه.... خوابم میاد....گشنمه.... دیر وقته....کاوه کانال را عوض کرد الان.... یک عوضی تر از امید داره یک آهنگ می خونه که هی می گه: آشتی آشتی دیگه همیشه آشتی!!!! خودشم با یک قر ریز رفت طرف یخچال که پیتزاهه را بخوره.... به سلامتی!!

   + سبک وزن - ۱٠:٤٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢٧ امرداد ۱۳۸٧