سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

شعار این هفته....

روزی روزگاری اون قدیمها یعنی حدودا چهار سال پیش وقتی تصمیم به وبلاگ نویسی کردم اصلا قصد اولیه ام روزمره نویسی نبوده و الان هم نیست... دلم می خواست که از هرچی که دلم خواست بنویسم هروقت و بدون خود سانسوری ... الان هر وقت که می خوام یک پست جدید بنویسم چیزی به غیر از روزمره نویسی به ذهنم نمی آید .... یک مقداری هم تقصیر خواننده های عزیزم است که تا من می آیم راجع به یک چیز دیگری به غیر از شروین و روزگارم بنویسم همه سوالها به این برمی گردد که حالم گرفته است و غیره... و از اون جائیکه این وبلاگ را تقریبا همه دوستها و فامیلها و آشنایان می خوانند بنده برای جلوگیری از نگران شدن اهل قبیله اون جوری که دلم می خواد نمی نویسم و خود سانسوری بیداد می کنه... روزگار روزگار سوتفاهمات است .... من در زندگی واقعی آدم شنگولی هستم و پرانرژی ولی ٢۴ ساعت شبانه روزم به خنده و شادی و شنگولی نمی گذرد چون اگر این جور باشد قبول کنید که بیشتر به مایه های فلان خلی خواهم زد تا شنگولی...شروین هم ٢۴ ساعت شبانه روز نمک نمی ریزد و حرفهای بامزه نمی زند  چرا اگر که بزند بچه آدم نیست و ربات است...چیزهایی که تحت عنوان غرنامه می نویسم زهرشان به شدت گرفته شده است تا بانمک بشوند ولی اصل ماجرا به همون تلخی زهر گرفته شده اشان می باشد....باور کنید الان هم که دارم اینها را تایپ می کنم صدبار این بک اسپیس لعنتی را فشار دادم تا یک جوری بنویسم که منظورم اشتباه برداشت نشه ... این یعنی خودسانسوری به معنای واقعی کلمه.... دارم رو خودم کار می کنم تا بتونم اون جوری که دلم می خواد وبلاگ داری کنم...شعار این هفته من: خود سانسوری دیگه بسه....

پی نوشت: هاهاها اینو ببینین .... این کامنت برای بانو سبک وزن رسیده...هاهاهاها...گفتم یک کار انقلابی می خوام بکنم....مرسی از همگی... همون ۱۰۰ تا اول هم خودش خیلی عالیه...مرسی برای رای هاتون...مرسی... دم همگی گرم...کیبوردتون هم گرم...!!!!!

وبلاگ شما در بین 100 وبلاگ برتر نظر سنجی پرشین بلاگ قرار دارد از شما دعوت میکنیم در مراسمی که به همین مناسبت برای تقدیر از وبلاگ نویسان برتر ترتیب داده شده است شرکت فرمائید . برای ثبت نام و دریافت اطلاعات بیشتر می توانید از روز یکشنبه   یازدهم خرداد  بین ساعات 16 تا 20 با تلفن های  زیر تماس حاصل فرمایید .
تاریخ برگزاری 23 خرداد ماه
محل برگزاری دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
ساعت : 16 الی 19
09354224229
09359459999
نویسنده:
روابط عمومی جشن پرشین بلاگ

 

   + سبک وزن - ٦:۱٧ ‎ب.ظ ; یکشنبه ۱٢ خرداد ۱۳۸٧