سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

وات اییز دیس؟

یک دسته از ایرانیها مقیم خارج هستند که انگلیسی بلد نیستند و فارسی هم یادشون رفته!!!! این آدمها یکی از بیچاره ترین ایرانیان مهاجر هستند.... تشخیصشون خیلی آسونه معمولا وقتی به برنامه های رادیویی با تلویزیونی زنگ می زنند بعد از هز جمله یک اهههههم اههههههههم می گویند....وقتی فارسی حرف می زنند مخرج لام و کاف و ر و شین و غیره منتقل شده به قسمت تحتانی دهان.... ولی وقتی انگلیسی حرف می زننداین مخرج لعنتی TH وW هنوز هیچ جا نرفته... و هنوز  می گن vat ees dis? dis ees pentel nok tiz ...
این بیچاره ها هنوز تحت تاثیر حرفهایی هستند که در ایران می شنیدند ...اصغری رفت فرنگ ۶ ماهه زبونش راه افتاد ....وقتی توی رستوران مال مال به گارسونشون نگاه می کنند و هیچی از حرفای طرف را نمی فهمند تو دلشون به اصغری فحش خواهر و مادر می دهند و می گویند اصغری کجایی بیایی ببینی که این ۶ ماه لعنتی تمومی نداره... داره می شه یک چهارم قرن و هنوز هم از ۹۰ درصد مکالمات سر در نمی آورند هنوز هم مجبورند کله اشونو مثل بز اخفش هر جا نفهمیدند تکون تکون بدن و بگن اوکی اوکی!!!!!
 این عزیزان وقتی به هموطنان خودشون می رسند با خودشون دو دو تا چهارتا می کنند و می گن حالا انگلیسی نمی تونیم حرف بزنیم اشکالی نداره حداقل فارسی را با لهجه غلیظ انگلیسی حرف بزنیم !!!! اینجاست که اون مخرجهایی که  گفتم قاطی می کنه و حرف زدنهاشون شبیه آدمهایی می شه که نخود داغ توی دهان دارند.... که یعنی ما اینجورییم!!!!!
 
به قول مشهدیها: مو انگلیسی یاد ندارم فارسی هم یادم شده!!!! یا همون انگلیسی بلد نیستم و فارسی هم یادم رفته ایی که اون بالا گفتم!!!!


پی نوشت کاملا بی ربط: یک دوست عزیزی مشکل مارو حل کردند...ایشون فرمودند که اگر به همراه آدرس وبلاگ ایمیل خود را هم در سطر دوم وارد کنید اسمتان آبی می شود و وبلاگتان می لینکد.... خدا عمرشان بدهد الهی....


پی نوشت دوم کاملا بی ربط: اگر یک گروه از عزیزان آمدن دیدن کامنتشون غیب شده به پرشین بلاگ فحش ندهند...بنده بانو سبک وزن کلیه کامنت های تخمی را که خوشم نیاید یا بی ربط بدانم پاک می کنم...حتی اونهایی را که محترمانه از وبلاگم تعریف کرده اند و ازم دعوت کرده اند که به وبلاگشان سر بزنم!!!!!!!

   + سبک وزن - ۸:٤٧ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٢۱ فروردین ۱۳۸٧