سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

رقاصی+ تولد + ولنتاین

۱-این پرشین بلاگ چرا همچین می کنه ...همچین و واچین می کنه؟؟؟؟؟ قافیه را که دارید...هر دفعه که تایپ می کنیم به مجرد اینکه اسپیس بار را می زنیم یا بک اسپیس همه صفحه یک رقص بندری می فرمایند در جلوی چشمان آستیگماتیسم کور مکوری بنده.... این نقطه های کوچولو را می بینید؟؟؟؟ ثمره ۴ بار قر کمر صفحه مانیتور می باشد... می شه یکی از پرشین بلاگ خواهش کنه که شما زحمت نکشید ما آپدیت نمی خواهیم...احتمالا باید یک جا دیگه تایپ کنم اینجا پیست کنم چون خیلی سخته روی امواج خروشان مانیتور تایپ کردن...این شماره یک را داشته باشید تا ما برگردیم خدمتتون!!!!

۲- خوب ما دوباره برگشتیم... میلاد با سعادت مولای متقیان شروین ابن کاوه در مدت 72 ساعت برگزار شد که در انتهای ساعت هفتاد و دوم ایشون به تبعیت از عمو آرشیا (به گفته پدر بزرگوارشان بعد از 72 ساعت پوکر مدوام) در وسط هال جلوی آخرین گروه مهمانها غش دمر کردن و بیهوش شدند!!!!!! بسیار بسیار به همگان از جمله مادر گرانقدرشان که نزدیک یک هفته است که مثل اسب عصاری دور خودش گشته خوش گذشته فقط امه شروین از امروز صبح تا به الان راه رفتنش شباهت عجیبی به خرچنگ چلاقی پیدا کرده که قوس کمر داره!!!!!! خودتون فیگور مارو تجسم بفرمایید لطفا!!!!! از تمامی عزیزانی که میلاد این بزرگوار را تبریک گفته اند ممنونیم  در اسرع وقت جواب تمام ایمیل ها و تلفنها را خواهیم داد و شرمنده ایم شدیدا اگر که دیر شده است!!!!!

 

 

۳- پسر ما 4 ساله شد و از دیروز تا حالا این بزرگ شدن را در تمام وجودش حس می کنم.... فکر می کنم این اولین تولدی بود که واقعا واقعا بهش خوش گذشت....تولد یکسالگیش که هیچی حالیش نبود...دوسالگیش که به طور رسمی تمام طول تولد را زر زد...سه سالگی از شدت هیجان فقط غر می زد ولی امسال با اون دوستهای فینقیلیه همکلاسیش تا تونستن آتیش سوزوندن بد جور و لذتشو بردن....

 ۴- از حال و هوای تولد باید بیام بیرون کم کم...راستی تولد گلنوش جون عزیز ( زن عموی محترم جناب شروین و جاری عزیزمان ) هم مبارک باشه حسابی!!

 ۵- باید یک حقیقتی را اعتراف بکنم دیگه هیچی برای گفتن در این پست ندارم.... هاهاهاها 

۶- ولنتاینتون مبارک با سه روز تاخیر....

  ۷- می خواهید به پست پارسال که راجع به تولد شروین نوشته بودم لینک بدهم که دوباره از مطالب پر محتوا و لذت بخش شخص بنده فیض ببرید؟؟؟ یا دیگه کم کم از تولد شروین جمیعا حالتون داره بهم می خوره؟؟؟؟؟؟!!!!!!!! باشه بابا تعارف نکنید اینهم لینک پارسال!!!!!!!!!! عکسش بامزه است!!!!

 

   + سبک وزن - ۸:٠٥ ‎ب.ظ ; یکشنبه ٢۸ بهمن ۱۳۸٦