سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

کيش کيش

به کوری چشم ایرانیان خارج از وطن و به تبعیت از کنسرتو پروداکشن و تلویزیون طپش ما هم به میمنت عید غدیر و قربان به لاس وگاس نه ببخشید جزیره کیش می رویم...... چهار شب و پنج روز اقامت در هتلهای ۵ یا ۶ یا شاید هم بیشتر جزیره کیش و کنسرت هنرمندان ناشناس و رقص کردی بی شور و هیجان ۶ تا سیبل از بنا گوش دررفته!!!!! و حاصل این گردهمایی با شکوه نشان دادن آقایون یا شلوارهای فاق بلند ( تا زیر سینه!) و بدون خانمهاشون در مینی بوس در حال دست زدن برای سیبیلوی دیگری در حال آواز خواندن.......!!!! و به قول آقای آرام بهترین تفریحها را می کنیم!!!!!

و اما های لایت برنامه آمدن آقای محمد علی کشاورز روی صحنه بود و سخنان نغز ایشان!!!! و در آخر هم به ما یاد آوری کردند که هر جای دنیا که هستیم یادمون نره که ایرانی هستیم!!!!!!!

از همین تریبون خواستم که اعلام کنم که ممدلی خان نگران نباش در جای جای این جهان پهناور و تو تک تک اون پاسپورتهای رنگ و وارنگی که داریم می گه که متولد ایرانیم و به میمنت آن چمدانها و ساک دستیها و جیبها و توی گوشمان و جاهای دیگرمان به شدت مورد لطف و توجه و بازرسی همه کشورهای دنیا قرار می گیره!!!!! و یک چیز دیگه....فکر می کنی  چشمهای سبزمونه  یا موهای بورمونه  یا انگلیسی حرف زدن بدون لهجه مونه که باعث می شه  یادمون بره ایرونی هستیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بالاغیرتا وقتی میکروفون دستته همون عید غدیر و قربونمون را تبریک بگو و نصایح صد من یک غازتو نگه دار برای سریالها و فیلمهای آب دوغ خیاریمون!

   + سبک وزن - ۱۱:٤٤ ‎ق.ظ ; شنبه ۸ دی ۱۳۸٦