سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

اندر احولات که فروند نگار غر غرو....

امروز تصمیم گرفتم که کامنتهای چرت و پرت از قبیل وب خوبی داری به من هم سر بزن را دیلیت کنم.....بدجوری روی سلسله اعصابم این کامنتها رژه می ره.... شخص شخصیص بنده هر روز اگر وقت بشه به تمام دوستانی که تو لیست بغل هستند به اضافه ۷-۸ تا وبلاگ دیگه که تو لیست نیستند ولی من دوستشون دارم سر می زنم ...و به گفته میمون بی مغز عزیز یکی از دقیق ترین خواننده های این مرز و بوم هستم و از هیچ مطلبی به طور سرسری نمی گذرم مخصوصا اگر که نویسنده اش مورد علاقه ام باشد.... اگر حرفی برای گفتن داشته باشم کامنت می گذارم اگر نه می خونم فقط ... و اگر کامنت نمی گذارم به این دلیل نیست که از اون مطلب خوشم نیومده خیلی وقتها خیلی خیلی هم خوشم میاد ولی از هیچ چیز به اندازه کامنت بی ربط یا وب خوبی داری یا آپم سر بزن و این حرفها حرصم نمی ده......قبلا ها یا به قولی  پیش تر ها فقط کامنتهای جانک یا تبلیغاتی را دیلیت می کردم ولی از امروز تصمیم گرفتم کامنتهای آپم بدو بیا و این قضایا را هم دیلیت کنم....اگر کسی این مطالبو می خونه و این کامنتها را می گذاره که می دونه از این به بعد نباید بگذاره اگر کسی هم که نخونده می گذاره که وقت خودشو تلف می کنه!!!!!!!

 وای نمی دونید که چقدر راحت شدم حرف دلم را زدم....آخه شما خودتون قضاوت کنید من تو هر پستی ماکزیمم کامنتی که دارم بین ۱۰ تا ۱۲ است بعد از این ۱۰ -۱۲ تا ۲-۳ تاش داره می گه که وب خوبی دارم و مطالب متنوعی دارم و غیره!!!!!! بعد هم آخرش که به وبلاگ منهم اگر وقت کردی سر بزن!!!!!!!!!!  این جمله آخر بدجوری عصبانیم می کنه....منهم آدم عصبی مزاج!!!!

می دونم که شبیه این پست را تقریبا تمام وبلاگ نویسان دنیا نوشته اند ولی منهم اگر این حرفهای سر دلم را نمی نوشتم حناق می گرفتم!!!!!!! مرسی که گوش کردید... به هر حال خواستم از همین تریبون از همه دوستان و خواننده های گرامی که برای من زحمت می کشند و کامنت می گذارند تشکر کنم می دونم که این یکی از نشانه های اهمیت دادن به من و نوشته هایم است و لذت وبلاگ نویسی صد برابر بیشتر می شود اگر آدم احساس کند که مطالبش خونده می شود و برایش نظر داده می شود.... بازم برای وقتی که برام می گذارید ممنونم....

چقدر غر زدم...دهنم کف کرد!!!! شاید هم نوک انگشتام!!!!!

   + سبک وزن - ۱:٢٠ ‎ب.ظ ; چهارشنبه ٩ خرداد ۱۳۸٦