سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

افتخارات سال ۸۵

امروز می خوام از افتخارات سال ۸۵ براتون بگم:

(از کنایه از هستم یاد گرفتم ).....(دزدی می کنیم آی دزدی می کنیم!!!!)

۱- در سال ۸۵ از کالیفرنیا به تگزاس مهاجرت کردیم ....و عزیزانم را در کالیفرنیا به قصد ساختن یک زندگی بهتر برای خانواده ام ترک کردم... ..که غم دوری از آنها بعضی وقتها جانم را به لبم می رساند ولی باید تحمل کرد.....

۲- برای اولین بار تو عمرم دیدم که خدا می تونه یک سطل آب گنده را به مدت یک هفته رو سر بندگانش خالی کنه ...اسم اون سطل گنده را بارون نمی گذارم چون اصلا شبیه بارون نیست!

۳- برای اولین بار تو عمرم کفترهایی دیدم که یکمی لاغر بودند و من برای تقویتشون کمی گندم روی بالکن ریختم و بعدا که برای تشکر پاهامو بوسیدند فهمیدم که آن موجودات لاغر اندام و گنده کفتر نیستند پشه هستند!!!!!!

۴-برای اولین بار تو عمرم ساعت ۱۲ شب در کنار دریا از شدت گرما غش کردم!!!!! دقت کنید ۱۲ شب نه ۱۲ ظهر!!!!! و باور کنید که غش کردم!!!!

۵- بعد از ۶ سال کار مداوم و بدون تعطیلی بالاخره خانه نشین شدم و فهمیدم که کار خونه بسی سختتر از کار بیرون است!!!!!

۶-در سال ۸۵ بنده ۴ کیلو چاق شدم بعد ۳ کیلو لاغر شدم بعد دوباره ۴ کیلو چاق شدم بعد دوباره ۳ کیلو لاغر شدم!!!! پیدا کنید پرتقال فروش را!!!!

۷- در سال ۸۵ طولانی ترین سفرم در ۷ سال اخیر را رفتم که به ایران بود به مدت ۲ ماه و یک هفته که می توانم بگم بعد از مهاجرت آجرجون به آمریکا طولانی ترین مدتی بود که از ایشون دور بودم .... که بسی سخت بود...ولی بسیار هم خوش گذشت چون وصلت فرخنده بهترین و صمیمی ترین دوستم که برادر آجر می باشد هم بود با گل جون عزیز.....که امیدوارم خوشبخت بمانند برای همیشه.......

۸- در سال ۸۵ شروین ۴ تا دندان کرسی عقب را در آورد و دهان خود را برای سرویس فرستاد پیش دهان ما!!!!!

۹- در سال ۸۵ جناب شروین خان به امر واجب جیش نکردن در دایپر موفق شد ولی هنوز شبها به علت خوردن ۳ تا شیشه شیر قبل از خواب دایپر لازم می باشند...( منهم اگر ۳ شیشه شیر قبل از خواب بخورم باید لاستیکی ببندم!!!!)

۱۰- در آخرین روزهای سال ۸۵ جناب آجر مارا سر افراز کردند و بسی مورد افتخار و مباهات قرار دادند و رزیدنتی در تگزاس قبول شدند و خوشبختی را برما تمام کردند....مرسی عزیزم....

۱۱- در سال ۸۵ خدا دوستان عزیزی را به من معرفی کرد که همدم روزهای تنهاییم هستند..

۱۲- در سال ۸۵ بهترین سبزه های عیدهای عمرم را برای هفت سین ۸۶ سبز کردم...

خدایا برای سال ۸۵ ازت ممنونم ....سال ۸۶ را هم به خوبی سال ۸۵ برایمان بساز....الهی آمین

 

   + سبک وزن - ٩:۱۳ ‎ق.ظ ; یکشنبه ٢٧ اسفند ۱۳۸٥