سبک وزن


اینجانب بانو سبک وزن از روزگارش می نویسد...

هفت تاییهاش..

۱- راجع به پروسه از شیر گرفتن خدمتتون عرض کنم قبل از خواب هنوز به راهه و صبر زردم هم تموم شده و حتی نمی تونم دیگه تلخش کنم!!! ولی یک قانون هست که جایی به غیر از تخت اونهم قبل از خواب به هیچ وجه از می می خبری نیست!

۲- از تمام عزیزانی که به اینجانب جهت درست کردن فونت کامپیوتر کمک کردن کمال قدر دانی را داریم.

۳- شروین امسال رفته کلاس سوم و خیلی برنامه هاش روتین تر از پارسال است .. معلمش هم از پارسالی سخت گیرتر ولی بهتر است. توی یک باشگاه فوتبال هم بازی می کنه که تقریبا ما از پارسال درگیر این بودیم که بره این باشگاه...اولش تو امتحال ورودیش بعد از دو بار بازی قبول نشد ولی بعدا دوباره امتحان داد و قبول شد... خلاصه خیلی خوشحاله. هفته دو روز تمرین داره که هر تمرینش ۹۰ دقیقه است و الان هم مسابقه ها شروع شده با باشگاههای دیگه که هر شنبه و بعضی وقتها یکشنبه هم است. پوزیشنش دفاع است و چون سالهای قبل مید فیلد بازی می کرده یکمی دست و پاش بسته است ولی به گفته مربیش دفاع بسیار قوی و مهاجمی است. ماه پیش تو یک از بازیها وقتی داشت جلوی یک فوروارد را می گرفت با سر شیرجه رفت رو زمین و اصطلاحا هد کانکاشن گرفت به این ترتیب که از بازی خارجش کردن و تقریبا روی صندلی گوشه زمین از حال رفت و بعد هم که اومد خونه استفراغ و سر درد و کلی همه را نگران کرد... بعدش هم ۵ ساعت خوابید و وقتی بیدار شد خوب بود ولی چیزی از ماجرا خیلی یادش نمی آمد..به هر حال هر بار که می ره سر زمین کلی دلم شور می زنه ... 

۴- لی لی خانوم هم ۲۱ ماهش است و کلی پررو و بامزه است . یک چیزهایی می گه و کلا منظور خودشو خوب حالی می کنه... به شروین می گه شه شه. ماما و بابا و عمه و بی بی و عمو  و شیر و کاکا و می می و کوکی...را کامل می گه بقیه را اولشو می گه... به آره می گه :آیه. تقریبا هر چیزی که بهش بگی را مثل طوطی تکرار می کنه. به خاله می گه خا. به دایی می گه دا... پیشرفت حرف زدنش روزانه معلوم است هر روز بهتر از دیروز... خوابش افتضاحه طبق معمول و کم کم چرت بعد از ظهرش را هم یک در میون می زنه.

۵- فردا شب داریم می ریم کنسرت ابی و شادمهر جای هر کی که دوست داره باشه و نیست خالی.

۶- اینقدر خوابالود هستم  که فکرم دیگه کار نمی کنه... در ضمن تازه از خواب پاشدم... عجب روزی بشه امروز!!

۷- شماره هفت این بار: سلامتی...همین.

   + سبک وزن - ۱٢:٠٤ ‎ب.ظ ; جمعه ٢٤ شهریور ۱۳٩۱

کجایی بک اسپیس لعنتی و دوست داشتنی؟؟؟؟؟

دیشب خواب می دیدم دارم وبلاگ می نویسم...یک جورهای عجیبی نسبت به نوشتن بی حوصله هستم و یک مقدار زیادش به این کیبورد لعنتی مک ربط داره که جای دال و ذال و ر و ز و ئ با هم قاطی پاتی است و من برای نوشتن یک متن دو خطی اینقدری که روی دگمه ها فشار می دم همون اندازه هم روی دیلیت می زنم ...یادتونه از بک اسپیس لعنتی می گفتم... این حتی بک اسپیس لعنتی را هم نداره!

کسی می تونه کمکی کنه که چه جوری این کیبورد را به حالت ویندوز در بیارم؟؟؟ یک عالمه حرف تو سرم است که باید بنویسمشون...لی لی یک چیزهایی می گه که باید ثبت در تاریخ بشه و غیره...

کمکککککککککککک.

   + سبک وزن - ۱٠:٢٢ ‎ق.ظ ; دوشنبه ٢٠ شهریور ۱۳٩۱